Rybský trhák

V sobotu 8. října se konaly v Rybím závody dětí a dospělých pod názvem Rybský trhák. Z našeho oddílu se závodů zúčastnilo několik běžců, kteří získali celkem 4 medaile.

Nejlépe si vedli Anežka Paiger a Štěpán Polách, kteří své kategorie vyhráli. Stříbrné medaile si odvezli Filip Kreml s Markem Křížkem. V dospělé kategorii získala celkové 3. místo Barbora Lučanová, na 4. místě se mezi muži umístil náš trenér Tomáš Valentík. Naše trenérka Darina Krausová, hájící barvy kopřivnického atletického klubu, vyhrála svou kategorii žen.

Všem reprezentantům našeho oddílu děkujeme a už se těšíme na pátek 28. října, kdy na našem atletickém stadionu proběhnou závody všech kategorií pod názvem Loučení s oválem.